U nas mówi się o wszystkim
Czy lokalne seo jest dobre? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Zainteresowania:. (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Komputery i wszystko co z nimi związane (/dzial-komputery-i-wszystko-co-z-nimi-zwiazane)
+--- Wątek: Czy lokalne seo jest dobre? (/w-czy-lokalne-seo-jest-dobre)

Czy lokalne seo jest dobre? - newkidontheblock - 04-30-2020 07:02 AM

Cześć, tak się zastanawiam czy lokalne seo to dobry pomysł ? Co na ten temat sądzicie ? Macie jakieś swoje przemyślenia na ten temat ? Albo jakieś sugestie ?

Czy lokalne seo jest dobre? - Katarzyna Rupnik - 04-30-2020 09:14 AM

Kompletnie się nie znam na tym, więc raczej nie będę mogła Ci pomóc.

Czy lokalne seo jest dobre? - Malfoy - 04-30-2020 10:24 AM

Lokalne SEO to mega dobra opcja dla wszystkich usług które świadczymy lokalnie. Np. stacjonarne drukarnie, zakłady kosmetyczne, usługi i naprawy aut itp. Itd. Znowu jeżeli świadczymy sprzedaż wysyłkową wtedy warto raczej postawić na globalne. Ale dla usług to jest świetna opcja i warto z niej korzystać. Chyba fajniej jak nasz zakład kosmetyczny, świadczący usługi pielęgnacji ciała będzie wysoko w wyszukiwarce. Dzięki temu trafi do nas dużo klientów.

Czy lokalne seo jest dobre? - newkidontheblock - 04-30-2020 01:17 PM

Tez mi się tak zdawało. A wiesz może kto specjalizuje się w takim lokalnym seo, ktoś warty polecenia ?

Czy lokalne seo jest dobre? - Malfoy - 04-30-2020 04:09 PM

Szczerze to nie ważne czy globalne czy lokalne seo. Ale ja mam mega dobre doświadczenia z firmą Grupa Tense z Poznania. I mogę ich polecić bo sam korzystałem i wiem, że znają się na rzeczy.