U nas mówi się o wszystkim
Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Dyskusje:. (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Wasze problemy (/dzial-wasze-problemy)
+--- Wątek: Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. (/w-jakie-dobre-krople-do-oczu-bez-recepty-polecacie-mam-problem-z-podraznieniem-oka)

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - Eyvindara - 01-22-2018 04:02 AM

Hej wszystkim. Dużo pracuje przed komputerem i raz na jakiś czas zdarza mi się podrażnienie i suchość oka. Znacie jakieś dobre i sprawdzone krople do oczu dostępne bez recepty? Zależy mi na czymś co przy długotrwałym stosowaniu nie będzie miało skutków ubocznych

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - prosopagnosia - 01-22-2018 04:30 AM

Polecam starazolin ale używam ich bardzo sporadycznie więc ciężko mi powiedzieć jak przy długim czasie użytkowania. Najlepiej to wejdź sobie na stronę Apteka MINI i tam za czymś popatrz bo są tam obszerne opisy leków.

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - Eyvindara - 01-22-2018 05:04 AM

Słyszałam o tych kroplach sporo niefajnych rzeczy. Podobno działają tak żeby wybielić oko a nie zapobiec temu co powoduje zaczerwienienie. Wolała bym jednak coś innego co ma faktyczne działanie a nie tylko maskuje problem.

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - idol_nastolatek - 01-22-2018 07:36 AM

Lekarz polecił mi krople evotears. Można ja kupić bez recepty i bardzo fajnie działają. Stosuję je od kilku tygodni i nie mam już czerwonych oczu, suchość nie występuje i oczy są mniej wrażliwe niż wcześniej.

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - Malfoy - 01-22-2018 09:17 AM

Też ich używam i są dostępne na aptekamini.pl/evotears-krople-do-oczu-3ml.html. Według mnie to jedyne dobre krople do oczu bez recepty. Testowałem kilka różnych i wierzcie mi, jak chcecie mieć oczy w dobrej kondycji to warto wybrać te krople Wink

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - Falta - 01-22-2018 09:57 AM

Jeżeli chcecie jakieś dobre krople do oczy to warto pójść do okulisty i poprosić o receptę. Mówię oczywiście o tych którzy mają jakiś nawracający problem, bo może się okazać że masz nadwrażliwość

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - Hagrid - 01-22-2018 11:57 AM

Warto też szukać takich kropli na stronie aptekamini.pl bo te lepsze produkty kosztują sporo ale na tej stronie znajdziesz je dużo taniej. Jeżeli masz taki nawracający problem to warto zainwestować w coś co nie zniszczy ci oczu Smile

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - Eyvindara - 01-22-2018 02:33 PM

Dlatego szukam czegoś konkretnego, w najgorszym wypadku zostanie wizyta u okulisty. Mam nadzieję że pierwsza opcja wystarczy.

Jakie dobre krople do oczu bez recepty polecacie? Mam problem z podrażnieniem oka. - nieposkromiona - 01-22-2018 04:50 PM

Chyba wolała bym iść od razu do tego specjalisty bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Spróbuj a jeżeli problem będzie nawracał to wtedy do lekarza! Na zdrowie ci wyjdzie.