U nas mówi się o wszystkim
Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:On, Ona, Oni czyli wojna płci:. (/dzial-on-ona-oni-czyli-wojna-plci)
+--- Dział: Babiniec (/dzial-babiniec)
+--- Wątek: Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? (/w-recznik-czy-okrycie-po-kapieli-dla-bobasa-co-lepsze)

Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? - prosopagnosia - 12-13-2017 07:57 AM

Cześć, przyznam się szczerze że przy moim pierwszym dziecku nie miałam takiego dylematu, po prostu 5 lat temu nie słyszałam o okryciach po kąpieli dla dzieci. Natomiast obecnie jestem w trakcie przygotowywania wyprawki dla dziecka i zastanawiam się co wybrać czy ręcznik czy właśnie okrycie. Ktoś w praktyce testował może te okrycia i mógłby sie wypowiedzieć?

Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? - HomelessQueen - 12-13-2017 10:47 AM

Tez widziałam w necie podział na okrycia i ręczniki. Moim zdaniem nie ma to większego znaczenia. Ważne żeby było czym malucha wytrzeć.

Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? - idol_nastolatek - 12-13-2017 12:20 PM

U nas sprawdziły się bardziej okrycia, malutka lubila wyciągać rączki i głaskać miękką polarkowatą powierzchnię, to ją uspokajało.

Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? - Feliza - 12-13-2017 01:12 PM

Myślę, że każdy wybiera to co mu bardziej odpowiada. Ja szykując wyprawkę zamówiłam zarówno ręczniki, jak i okrycie ze sklepu wyprawkowy.pl. Wszystko było tak śliczne że nie mogłam się zdecydować na jedną rzecz, a do tego całkiem niedrogo. Pomyślałam, że warto jest wypróbować i jedno i drugie. Zobaczymy co się sprawdzi, na razie czekamy na naszą niunię.

Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? - prosopagnosia - 12-13-2017 02:08 PM

A prosze opisz mi jak dokładnie wyglądają te okrycia które zamawiałaś, jakich sa rozmiarów itp. Też szukam przez neta do zamówienia, bo jak zobaczylam ceny w stacjonarnych sklepach to się przeraziłam..

Ręcznik czy okrycie po kąpieli dla bobasa? Co lepsze? - Feliza - 12-13-2017 03:34 PM

Okrycia po kąpaniu sa duże, ja wybrałam takie 100x100, na pewno starczą nam na bardzo długo Smile Okrycia są z kapturkiem do założenia na główkę dzidziusia po kąpaniu, zeby mu nie było zimno. Strona wierzchnia jest zrobiona jakby z trochę polarkowatego materiału, bardzo milusi w dotyku, natomiast strona wewnętrzna ta przeznaczona do wytarcia dziecka z bawełny. Ale najlepiej sobie zobacz w sklepie https://wyprawkowy.pl/reczniki-i-okrycia-kapielowe-63, bo ci może wpadnie w oczy coś innego niż mnie Wink