U nas mówi się o wszystkim
Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Na co dzień:. (/dzial-na-co-dzien)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? (/w-gdzie-szukac-prace-dla-opiekunki-w-niemczech)

Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? - Feliza - 08-08-2017 11:50 AM

Drodzy forumowicze i forumowiczki, posłyszałam niedawno rozmowę, w której pewna kobieta chwaliła sobie pracę za granicą jako opiekunka. Pomyślałam, że też mogłabym spróbować, ale nie wiem gdzie się zgłosić. Znacie jakiegoś pośrednika?

Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? - David - 08-08-2017 12:50 PM

Najlepiej popytać po znajomych osobach i pojechać w sprawdzone miejsce, bo tak w ciemno to trochę ryzykowne. Nie wiadomo na kogo trafisz i nie wiadomo czy ktoś Cię nie oszuka. Lepiej dobrze się rozeznaj.

Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? - Falta - 08-08-2017 01:57 PM

Do odważnych świat należy! Szukałaś w sieci? Wiem, że jest tam sporo ogłoszeń, więc na pewno znalazła byś coś odpowiedniego.

Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? - HomelessQueen - 08-08-2017 03:18 PM

Jeżeli interesuje Cię praca dla opiekunki w Niemczech to koniecznie musisz zapoznać się ze stroną internetową laxocare.pl/oferty-pracy/. Umieszczane tam są liczne ogłoszenia o pracę w charakterze opiekunki. Niektóre są lepiej płatne inne trochę gorzej, ale wszystkie są zawsze sprawdzane i weryfikowane. Masz pewność, że nie trafisz do kogoś, kto będzie potrzebował niewolnika, a nie pracownika.

Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? - idol_nastolatek - 08-08-2017 05:14 PM

Moja żona wyjeżdżała już kilka razy przez tego pośrednika i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ja nie muszę się o nią martwić, a ona nie przemęcza się. Oczywiście są osoby, które potrzebują więcej uwagi, a są takie, które potrzebują bardziej towarzystwa niż opieki. Zależy dużo od tego, na kogo trafisz.

Gdzie szukać pracę dla opiekunki w Niemczech? - Feliza - 08-08-2017 07:49 PM

Dzięki za rzetelne odpowiedzi. Przyjrzę się tej firmie, poszukam jakichś opinii i może spróbuję. Muszę się poważnie zastanowić, czy warto zostawić rodzinę na te kilka miesięcy, żeby zarobić trochę więcej pieniędzy.