U nas mówi się o wszystkim
Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Wyluzowany Dział:. (/dzial-wyluzowany-dzial)
+--- Dział: Czas wolny (/dzial-czas-wolny)
+--- Wątek: Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. (/w-interesuje-mnie-czarter-jachtu-na-balearach)

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - Xtreem - 07-18-2017 04:24 AM

Wybieram się z rodziną do Hiszpanii ale dość mam leżenia na plazy czy przy basenie. Chciałbym tym razem spędzić czas inaczej. Myślałem o wynajęciu jachtu i zwiedzeniu całych Balearów. Ktoś wie czy to możliwe?

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - David - 07-18-2017 04:56 AM

Jak masz siano to wszystko jest możliwe. Ja moge se tylko palcem po mapie pojezdzić.

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - idol_nastolatek - 07-18-2017 06:23 AM

No na pewno nie jest to tani rodzaj wakacji, ale jeśli cię na to stać to może spróbuj w pasat charter.pl. O ile wiem, zajmują się czarterem jachtów w wielu krajach, miedzy innymi w Hiszpanii.

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - newkidontheblock - 07-18-2017 07:09 AM

Popieram, sam u nich wynajmowałem jacht. Skoro masz kasę na charter jachtu Baleary to marzenie Smile. Nigdy nie zobaczysz z lądu tego, co możesz zobaczyć z morza. Wcale nie jest aż tak drogo. Wszystkiego się dowiesz tu: http://www.pasat-charter.pl/rejsy/baleary.html. Są cenniki, opisy atrakcyjnych miejsc i wymogi stawiane czarterującym.

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - Xtreem - 07-18-2017 09:50 AM

A wiesz, jakie to wymagania? Mam patent sternika jachtowego oczywiście i pływałem po różnych wodach.

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - newkidontheblock - 07-18-2017 12:41 PM

Jeśli tak, to jeszcze musisz mieć świadectwo radiowe, albo ktoś z załogi musi je mieć. W niektórych krajach armatorzy wymagają jeszcze aby ktoś załogi miał jakiś dodatkowy patent, wszystko jedno jaki.

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - Xtreem - 07-18-2017 03:11 PM

Jest jeszcze jeden problem. Na urlop lecimy z psem, czy także mogę go wziąć w rejs? To maltańczyk, więc nie stanowiłby problemu.

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - newkidontheblock - 07-18-2017 04:17 PM

Większość armatorów się na to zgadza, ale nie wszyscy. Poza tym pobierana jest wtedy dodatkowa opłata.

Interesuje mnie czarter jachtu na Balearach. - Xtreem - 07-18-2017 06:38 PM

No to OK. Dzięki wielkie Smile.