U nas mówi się o wszystkim
Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Dyskusje:. (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Wasze problemy (/dzial-wasze-problemy)
+--- Wątek: Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? (/w-znacie-jakies-dobre-okna-do-bram-w-mozliwie-niskich-cenach)

Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? - idol_nastolatek - 07-06-2017 01:07 PM

Interesują mnie w tym momencie okna bramowe, takie naprawdę dobrze wykonane – widziałem ostatnio w jednym sklepie i nie przekonały mnie w żaden sposób. Jeśli możecie coś takiego wskazać to naprawdę byłbym wdzięczny.

Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? - Eyvindara - 07-06-2017 03:39 PM

Oferta jest bardzo szeroka, producentów okien do bram czy garaży jest dziś wielu. No i sporo też importowanych produktów. Musisz się uważnie rozejrzeć w propozycjach hurtowni i w necie.

Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? - newkidontheblock - 07-06-2017 05:24 PM

Z tego co czytałem Erna robi dobre okna – często się u nich zamawia a trochę mam kontaktów z ludźmi z branży budowlanej. To teraz jeden z bardziej popularnych dostawców.

Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? - Indianiec - 07-06-2017 08:13 PM

Pod względem cenowym według mnie ciężko o konkurencję dla nich - http://www.erna.pl/cennik/. A co do jakości rzeczywiście uchodzą za jednego z liderów w tym segmencie. Wcale nie tak prosto dziś dostać mocne i dobrze wyprofilowane okna do bram jednak oni pokazują że da się takowe wyprodukować. Jeszcze wyróżniłbym szczelność bo dają jedyną sensowną w takim układzie uszczelkę wylewaną i nie ma siły żeby jakaś woda się przedostawała.

Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? - dzika - 07-06-2017 09:03 PM

Może warto też uderzyć do jakiejś firmy ogólnie od okien? Chyba one też się zajmują wyrobem i montażem tego typu rzeczy?

Znacie jakieś dobre okna do bram w możliwie niskich cenach? - Malfoy - 07-06-2017 11:58 PM

Raczej nie, bardziej to właśnie domena firm z węższą specjalizacją. Wynika to z faktu że okna do bram czy garaży są dość specyficznymi produktami, nie są to takie typowe okna jak wszędzie.