U nas mówi się o wszystkim
Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Zainteresowania:. (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Podróże małe i duże (/dzial-podroze-male-i-duze)
+--- Wątek: Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? (/w-chce-dostac-odszkodowanie-za-odwolany-lot-%E2%80%93-jakie-sa-szanse)Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? - Katarzyna Rupnik - 05-17-2017 12:48 PM

Miałam polecieć do Hiszpanii tanimi liniami – niestety lot został odwołany i wskutek tych wszystkich zdarzeń musiałam całkowicie zmienić plany. Czytałam gdzieś w necie że można dostać kwotę odszkodowania w takiej sytuacji. Czy możecie mi poradzić jaką drogą go dochodzić?


Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? - idol_nastolatek - 05-17-2017 02:49 PM

Zapoznaj się z informacjami na tej stronie zwrotair.pl/procedura-postepowania/odwolany-lot/. Oni specjalizują się w takich rekompensatach i sporo osób ma dobre zdanie na ich temat. Sądzę, że mogą pomóc. Jak chodzi o odwołany lot odszkodowanie jest wypłacane relatywnie rzadko bo pasażerowie nie zdają sobie sprawy że im przysługuje. No ale może świadomość wzrośnie.


Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? - Malfoy - 05-17-2017 04:03 PM

Nie pamiętam kiedy ostatni raz leciałem samolotem, choć pewnym momencie mojego życia zawodowego było to dość często, ale głównie były to loty krajowe nie międzynarodowe.


Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? - dzika - 05-17-2017 06:31 PM

Znajomemu też ktoś polecił zwrotair.pl i rzeczywiście było warto. Dostał całkiem fajną sumę, chyba nawet wyższą niż wynika z oficjalnego taryfikatora – poniósł jakieś dodatkowe straty i zdołał to udowodnić.


Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? - Dumbledore - 05-17-2017 06:48 PM

Zawsze byłem raczej sceptyczny wobec polityki linii lotniczych wobec klientów – niestety wiem, że to się w praktyce potwierdza.


Chcę dostać odszkodowanie za odwołany lot – jakie są szanse? - David - 05-17-2017 08:09 PM

Realia się zmieniły bo są korzystne dla pasażerów przepisy chroniące ich interesy. Tym sposobem da się wiele trudnych sytuacji rozwiązać na korzyść.