U nas mówi się o wszystkim
Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Dyskusje:. (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Pomożemy! (/dzial-pomozemy)
+--- Wątek: Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? (/w-co-sadzicie-o-platformie-prestashop-sklep-internetowy-zalozyc-tam-bardzo-latwo-ale-co-dalej)

Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? - idol_nastolatek - 04-27-2017 11:23 AM

CześćSmile chciałbym sie dowiedziec co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy tam założyć bardzo łatwo, ale co dalej? Jak sprawić, zeby moja witryna sie wyróżniała spośród tysięcym e-sklepów?

Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? - Falta - 04-27-2017 11:35 AM

W duzej mierze zalezy to od Ciebie, jak sam stwierdziłeś na PrestaShop sklep online łatwo jest załozyc, ale na markę i prestiż oraz zaufanie klientów to już trzeba sobie samemu zapracowac, jeśli jestes zdecydowany załozyc sklep internetowy, możesz skorzystać z pomocy eksperta PrestaShop, możesz tez zdecydować sie na outsourcing programistyczny, wtedy programiści zadbają o unikalne rozwiązania, które wyróżnią Twój sklep.

Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? - idol_nastolatek - 04-27-2017 12:17 PM

To jest mysl z tym outsourcingiem programistycznym bo zalezy mi na funkcjonalnej stronie o ciekawej szacie graficznej, która będzie chętnie odwiedzana.

Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? - Feliza - 04-27-2017 01:57 PM

W takim razie moge Ci polecić firme Jash Technologie, która jest uznanym partnerem PrestaShop sklep Twój zastnieje w sieci jeśli zdasz sie na ich profesjonalizm, sama mam na PrestaShop sklep z artykułami dla dzieci, poczatki były trudne ale kiedy zleciłam im administracje mojego sklepu to wszysko się zmieniło.

Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? - idol_nastolatek - 04-27-2017 03:52 PM

no tak ale mowisz o administracji ale czy mogę liczyc, ze specjaliści zrobią np. nową szatę graficzną?

Co sądzicie o platformie PrestaShop sklep internetowy założyć tam bardzo łatwo, ale co dalej? - newkidontheblock - 04-27-2017 04:44 PM

No jasne jeśli masz na PrestaShop sklep to dla tych specalistów to nie problem, nie tylko zaproponują Ci nowa szate graficzną, ale np. poprawią funkcjonalność menu i uproszczą proces zakupów, co z kolei poprawi konwersję, na http://jash.pl/ znajdziesz kompletny katalog usług i obejrzysz portfolio zrealizowanych projektów. Zaprezentowano tam różne projekty stron, esklpów, porównywarek cen, a także blogów modowych.