U nas mówi się o wszystkim
Mocny i szybki rower do leśnych tras - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Wyluzowany Dział:. (/dzial-wyluzowany-dzial)
+--- Dział: Hobby (/dzial-hobby)
+--- Wątek: Mocny i szybki rower do leśnych tras (/w-mocny-i-szybki-rower-do-lesnych-tras)

Mocny i szybki rower do leśnych tras - World_Creator - 03-03-2017 05:20 PM

Chcę kupić sobie mocny i szybki rower do leśnych tras. Nie mam na myśli bardzo zaawansowanych przeszkód, tylko normalne leśne drogi, czasem ścieżki. Zależy mi żeby był niezawodny, niedrogi i nie grzązł w błocie. Polecicie coś sprawdzonego? Bedę bardzo wdzięczny.

Mocny i szybki rower do leśnych tras - idol_nastolatek - 03-03-2017 07:44 PM

Wnioskuję że nie mas za bardzo doświadczenia w trasach leśnych i szukasz czegoś na dobry początek. Do jazdy po bezdrożach ale i po mieście, a nawet na nieco dłuższych dystansach bardzo dobrze sprawdzają się te rowery: sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-Kross/379. Nie można powiedzieć że są uniwersalne ale dają radę wszędzie i zaskoczą niejednego nawet bardzo doświadczonego rowerzystę. Jak można zauważyć troche jezdze, nawet profesjonalnie, ale jak mam ochote na rekreacyjną trasę to biorę właśnie Krossa bo wiem ze z punktu A do B dojadę zawsze wygonie, szybko i przyjemnie.

Mocny i szybki rower do leśnych tras - Feliza - 03-03-2017 09:21 PM

Ja się tam na crossach nie znam ale mam rower miejski z tego sklepu i służy mi bardzo dobrze. Oprócz przejażdżek na odstresowanie używam go żeby dotrzeć do pracy. Najbardziej cieszy że jeździ mi się lekko i przyjemnie, na starym rowerze zawsze dojezdżałam spocona do pracy i musiałam się przebierać a ten nowy rower wydaje się jechac sam.

Mocny i szybki rower do leśnych tras - Falta - 03-03-2017 09:36 PM

Mogłabyś podrzucić link do takich rowerów bo rozważam zakup a nie wiem na co się zdecydować i gdzie w ogóle w internecie mozna kupic

Mocny i szybki rower do leśnych tras - Feliza - 03-03-2017 11:00 PM

Nie ma sprawy - sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-Cossack/385, polecam bo na pewno bedziesz zadowolona z ceny i uzytkowania roweru. Sklep działa już od wielu lat, w zwiazku z czym szanuja klienta i nie oferują byle czego a jak sobie porównasz ceny to zobaczysz ile mozna zaoszczedzic, pzdr.

Mocny i szybki rower do leśnych tras - Falta - 03-04-2017 12:02 AM

Wielkie dzięki. Oszczedzi mi to wiele czasu i nerwów bo to bedzie moj pierwszy własny rower i zalezy mi zeby wybrac cos porzadnego co posluzy mi latami. Miałam dawno temu na pół z siotrą rower z supermarketu za parę stów ale to byla bardziej meczarnia niz jazda. Ciezko bylo sie rozpedzic i był piekielnie niewygodny. Pozdrawiam.