U nas mówi się o wszystkim
Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Na co dzień:. (/dzial-na-co-dzien)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? (/w-gdzie-zaopatrzyc-sie-w-artykuly-biurowe)Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? - prosopagnosia - 02-20-2017 09:21 AM

Wiele lat jestem już obecna na rynku biznesowym i doszłam do wniosku, że największe zyski czerpią duże firmy z małych. Ostatnio nacięłam się na przykład na dostawach sprzętu do pracy biurowej od dużego dostawcy. Okazało się, że can była zawyżona, a jakość towaru niska. Dlatego postanowiłam zmienić dostawcę. Kogo polecacie na tym rynku?


Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? - idol_nastolatek - 02-20-2017 09:54 AM

Na początek to powiem Ci jedno, że warto analizować oferty przed każdym zakupem, bo nigdy nie wiadomo kiedy cena się zmieni, a ty tym samym stracisz. W branży papierniczej na przykład ceny bardzo często się zmieniają ze względu na zmiany drewna na całym świecie. Później i ceny popularnych arkuszy A4 się zmieniają Smile))


Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? - Katarzyna Rupnik - 02-20-2017 12:37 PM

Róznie to wyglda...Ja kupuje jeden raz w roku. Zbieram zamówienia od pracowników i kupuje bardzo dużą ilość towaru. Mam wtedy jeszcze lepsze ceny, wiadomo ilość zawsze robi wrażenie. Ja kupuję cały sprzęt tutaj amik-poznan.pl/ i każdemy polecam robić zakupy w sklepie z tak bogatym asortymenetem biurowym.


Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? - prosopagnosia - 02-20-2017 02:02 PM

O dzięki, ygląda to bardzo dobrze, właśnie takiej firmy szukam...


Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? - Malfoy - 02-20-2017 03:22 PM

Jakiś czas temu, zapotrzebowanie na artykuły biurowe w mojej firmie wzrosło bardzo mocno. Miało to związek z tym, że połączyliśmy siły z konkurencją. Ale jedno cały czas mieliśmy wspólne, to jest dostawcę tego sprzętu. Widać, dobra oferta nie omija nikogo, więc i Ciebie nie ominie Smile))


Gdzie zaopatrzyć się w artykuły biurowe? - newkidontheblock - 02-20-2017 04:58 PM

Ja poszukałem ich jakiś czas temu, jak miałem zapłacić za ryzę papieru jakieś chorę pieniądze. Szukałem kogoś, kto da mi naprawdę dobrą cenę. Nie chciałem nic za darmo, ale nie chciałem dać się oszukiwać przez innych, więc wybór był udany.