U nas mówi się o wszystkim
Czym wynajem długoterminowy? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Zainteresowania:. (/dzial-zainteresowania)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Czym wynajem długoterminowy? (/w-czym-wynajem-dlugoterminowy)Czym wynajem długoterminowy? - Selena - 01-31-2017 01:18 PM

Spotkałam się ostatnio z pojęciem wynajmu długoterminowego w kwestii wynajęcia auta. Nie bardzo wiem o co w tym chodzi, bo przecież chyba nie o to, że jak się wynajmuje na kilka miesięcy auto, to pojawia się tylko zmiana nazwy. Zakładam, że kryje się za tym coś więcej, tylko co dokładnie?


Czym wynajem długoterminowy? - Xtreem - 01-31-2017 03:45 PM

Słusznie zakładasz, że cos się za tym kryje. Jako osoba, która od lat zajmuje się autami firmowymi mogę Ci powiedzieć tyle, że wynajem długoterminowy to obecnie najbardziej ekonomiczna forma użytkowania samochodu firmowego. Nie trzeba wydawać na niego żadnych środków jeśli chodzi o zakup. W grę wchodzi tylko opłata za co miesięczne użytkowanie. Umowy zwykle podpisuje się na trzy lata.


Czym wynajem długoterminowy? - David - 01-31-2017 06:08 PM

Tak jest jak pisze kolega...Właśnie w ten sposób dzisaij polscy przedsiębiorcy organizują sobie pracę. Nie mrożą środków w autach tylkw z nich korzystają Smile)) Wynajem długoterminowy nie jest jednak aż tak bardzo oczywisty, bo rózne firmy wynajmujące stosują różne kruczki, żeby tylko zarobić jak najwięcej.


Czym wynajem długoterminowy? - Selena - 01-31-2017 09:05 PM

A która firma oferuje najlepsze warunki takiej dzierżawy?


Czym wynajem długoterminowy? - Xtreem - 01-31-2017 10:17 PM

Z mojej wiedzy wynika, że ta oferta jest najlepsza, bo jest nie tylko tańsza w comiesięcznym czynszu, ale także ma najbardziej rozbudowane usługi dodatkowe, takie jak obowiązkowe przeglądy przy określonym przebiegu czy assistance o każdej porze.


Czym wynajem długoterminowy? - Neonka - 01-31-2017 10:35 PM

No ten ostatni jest na wagę złota, zwłaszcza w firmach handlowych, gdzie jazdy odbywają się praktycznie non stop. Mój mąż jeździ jako przedstawiciel handlowy i zanim nie wdrożyli u siebie wynajmu, to zdarzały się dni, gdzie wskutek awarii auta musiał gdzies w Polsce nocować


Czym wynajem długoterminowy? - Xtreem - 02-01-2017 12:12 AM

Dlatego w tym przypadku warto korzystać z usług pewne i sprawdzonej firmy, która jest w stanie zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Za określoną kwotę klienci mogą liczyć na realizację wszystkich zapisów z umowy.