U nas mówi się o wszystkim
Jak wybrać dobrą ekipę do przeprowadzki? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Dyskusje:. (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Pomożemy! (/dzial-pomozemy)
+--- Wątek: Jak wybrać dobrą ekipę do przeprowadzki? (/w-jak-wybrac-dobra-ekipe-do-przeprowadzki)Jak wybrać dobrą ekipę do przeprowadzki? - Katarzyna Rupnik - 01-04-2017 02:33 PM

Szukam informacji o sprawdzonej ekipie przeprowadzkowej z warszawy. Najlepiej z usługą pakowania i zabezpieczenia mebli przed uszkodzeniami w trasie.


Jak wybrać dobrą ekipę do przeprowadzki? - World_Creator - 01-04-2017 04:13 PM

Zajrzyj tu transportwiki.com.pl/o-nas/. Zabezpieczenie mebli jest w standardzie. Wybierając ekipę dobrze jest zwrócić uwagę na to, co wchodzi w końcową wycenę za transport. Sprawdzone ekipy zwykle same zajmują się przygotowaniem mebli do przewozu folią i specjalnymi pasami mocującymi.


Jak wybrać dobrą ekipę do przeprowadzki? - Falta - 01-04-2017 05:28 PM

Z doświadczenia powiem ci, żebyś koniecznie pamiętała o zabezpieczeniu delikatnych rzeczy, typu porcelana, naczynia itp. Można je zawinąć w ubrania czy ręczniki. W ten sposób zaoszczędzisz na folii bąbelkowej. Można też użyć zwykłych ręczników papierowych. Ja przy przeprowadzce niestety standardowo owijałam w papierki naczynia, i nie wszystkie przetrwały podróż w całości Sad. Co do firm to korzystałam właśnie z tej samej transportwiki.com.pl/. Meble owijali przed wyniesieniem folią stretchową, nie było za to żadnej dodatkowej opłaty.


Jak wybrać dobrą ekipę do przeprowadzki? - Feliza - 01-04-2017 06:05 PM

Jeśli chodzi o porady praktyczne, to po pierwsze ciężkich rzeczy nie lądujemy w jeden karton, a po drugie warto pakując te rzeczy poukładać, a nie wrzucać do kartonów jak popadnie. Mniejsza ilość kartonów, to krótszy czas ładowania wszystkiego do samochodu transportowego, a więc oszczędność, bo firmy przeprowadzkowe liczą sobie za godzinę. Rzeczy, które są na wieszakach czy w pokrowcach lepiej przewieźć razem z tymi wieszakami. Pościel itp. do worków próżniowych. Generalnie staramy się ograniczyć ilość pakunków.


Jak wybrać dobrą ekipę do przeprowadzki? - Falta - 01-04-2017 08:33 PM

Poza tym na podstawa, czyli ciężkie rzeczy na spód, a lekkie na wierzch. Co do przeprowadzania się na własną rękę, to następnym razem już bym się na to nie zdecydowała. Lepiej wynająć firmę i samemu nie dźwigać. Całość przebiegnie o wiele sprawniej i szybciej, niż gdybyś sama miała biegać z pudełkami w te i z powortem.