U nas mówi się o wszystkim
Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Dyskusje:. (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Wasze problemy (/dzial-wasze-problemy)
+--- Wątek: Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? (/w-kto-mi-pomoze-z-odzyskaniem-dlugu-w-warszawie)

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - David - 01-04-2017 02:44 AM

Jest nieco powazna sprawa. Pozyczyłem gościowi kilka ladnych tysięcy no i slad się urwał. Wiem, że jest w Polsce, ale nie wiem gdzie. A kasę też chciałbym mieć. Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie?

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - idol_nastolatek - 01-04-2017 03:35 AM

najlepiej to 100 razy się zastanowic zanim cokolwik się komus pozyczy bo potem wychodzą własnie takie cyrki ;P

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - newkidontheblock - 01-04-2017 06:30 AM

możesz przeciez iść do agencji detektywistycznej i oni przycisną gostka. Wg mnie to dobra opcja. Akurat wiem, ze agencja MBDetektywi to ma cos takiego w ofercie. No i ich domena jest odzyskiwanie długów Warszawa to ich po prostu główny teren działania. A jak bys chciał wiecej info to najzwyczajniej zajrzyj na stronę http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/odzyskiwanie-dlugow/ i poczytaj wiecej. Tam maja tez cennik swoich usług, wiec zobacz od razu iel to by mniej wiecej w twoim wypadku kosztowało. A ta agencja pomogła mi jak było trzeba opiekunkę do mojej mamy sprawdzać. No i wyszło wtedy szydło z worka.

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - World_Creator - 01-04-2017 08:05 AM

Prawda jest, ze agencja detektywistyczna z Warszawy czy innego miasta zajmuje się roznymi rzeczami. Tez szuka osob zaginionych, czy w ogole pomaga w podejmowaniu decyzji gospodarczych, bo oni robią wywiady gospodarcze, a taki szaraczek jak ja czy ty to nie mamy jak zdobyc pewnych informacji.

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - Malfoy - 01-04-2017 10:50 AM

no jasne wszystko sprowadza się do tego kto do czego ma dostep.

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - World_Creator - 01-04-2017 11:51 AM

no dostep i jeszcze zezwolenia, bo detektywi powinni mieć zezwolenia takie które sa wydawane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych bo jak nie maja to robia to na tzw czarno. I wtedy to już legalna praca nie jest a jednak co by nie mowic to ile osób dowiedziało się o zdradzie czy o tym, co robi ich wspólnik za plecami jak są agencje detektywistyczne. Bo tak to człowiek się nie domysli.

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - Malfoy - 01-04-2017 02:20 PM

domyśliłbys się gdybys był kobieta hehe

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - World_Creator - 01-04-2017 03:36 PM

no ale pomysl, ktos jest ci winny kupe kasy i niby masz odpuścić? no nie bardzo a tak mogą ci pomoc rozpocząć proces windykacji

Kto mi pomoże z odzyskaniem długu w Warszawie? - Malfoy - 01-04-2017 05:30 PM

No tak, to jasne, a jak ktos twierdzi, ze nie ma kasy to wtedy… tez agencja może sprawdzic co i jak