U nas mówi się o wszystkim
Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Na co dzień:. (/dzial-na-co-dzien)
+--- Dział: Rodzina (/dzial-rodzina)
+--- Wątek: Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? (/w-wady-zgryzu-u-dziecka-%E2%80%93-jak-rozpoznac-dobrze)

Strony: 1 2

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - nieposkromiona - 12-30-2016 07:35 AM

Dzień dobry. Mam z mężem spore podejrzenia co do tego, że u naszego dziecka pojawiły się jakieś wady zgryzu. Nie jestem ekspertem i nie chcę tutaj siać jakichś złych wizji, ale ogólnie coś mamy takie wrażenie. Możecie podpowiedzieć jak najlepiej ocenić ten problem?

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - dzika - 12-30-2016 09:55 AM

głupie pytanie…najlepiej to iść po prostu do stomatologa z dzieckiem i tam dowiedzieć się szczegółów. Tylko idź do porządnego specjalisty, najlepiej prywatnie.

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - nieposkromiona - 12-30-2016 11:16 AM

Niby tak, ale chciałam się bardzie upewnić po prostu…w takim razie możecie w stolicy polecić jakieś sprawdzone miejsce?

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - David - 12-30-2016 11:47 AM

Poczytaj sobie o zabiegach ortodontycznych pod tym linkiem http://www.oducha-doucha.pl/ortodoncja/ jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej… Przede wszystkim, czego się dowiesz to to, że im wcześniej zaczniesz leczyć wadę zgryzu, tym lepiej.

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - idol_nastolatek - 12-30-2016 01:02 PM

idź właśnie do tego gabinetu Od Ucha Do Ucha, oni znajdują się właśnie w Warszawie. Dziecko będzie miało profesjonalny przegląd uzębienia i w razie czego tam właśnie zajmują się ortodoncją. Gabinet jest bardzo przyjazny dzieciom, wiem bo moja pociecha też ma właśnie tam leczone zęby.

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - nieposkromiona - 12-30-2016 03:53 PM

heh, ja zupełnie przypadkowo trafiłam na tę stronę http://www.oducha-doucha.pl/ a okazuje się, że warto tam iśc. Dobra, ale powiedzcie mi jeszcze czy leczenie ortodontyczne jest bardzo kosztowne?

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - dzika - 12-30-2016 05:52 PM

nie jest, a do tego według mnie cena chyba nie powinna być tutaj najważniejsza, nie uważasz??? Przecież to chodzi o zdrowie dziecka, a w tym wypadku o problemy ze zgryzem, jeśli Twoje podejrzenia okażą się słuszne to naprawdę trzeba jak najszybciej korygować taką wadę. Ile to dziecko ma lat w ogóle?

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - nieposkromiona - 12-30-2016 06:25 PM

Wiesz, nie każdy ma portfel wypchany pieniędzmi, poczułam się jakbym była złą matką, a wcale tak nie jest…musimy liczyć każdy grosz dlatego pytam :/ synek ma 11 lat, dopiero co skończył.

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - dzika - 12-30-2016 09:19 PM

OK, masz rację, może trochę przesadziłam, za co przepaszam…ale naprawdę idź jak najszybciej ze swoim dzieckiem do stomatologa, na pewno wszystkiego się dowiesz.

Wady zgryzu u dziecka – jak rozpoznać dobrze?? - nieposkromiona - 12-30-2016 10:31 PM

Dziękuję bardzo za pomoc i adres gabinetu dla dzieci.