U nas mówi się o wszystkim
Treningi dla nowicjusza - Wersja do druku

+- U nas mówi się o wszystkim (http://www.szkola-muzyczna.edu.pl)
+-- Dział: .:Dyskusje:. (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Rozważania na wszelakie tematy (/dzial-rozwazania-na-wszelakie-tematy)
+--- Wątek: Treningi dla nowicjusza (/w-treningi-dla-nowicjusza)Treningi dla nowicjusza - Dumbledore - 12-13-2016 02:10 PM

Witam wszystkich użytkowników. Postanowiłem dbać o siebie i nie bardzo wiem, jak się do tego odnieść. Szukałem jakiejś siłowni, ale ja mam zbyt słabą wolę, by wytrwać do końca. Czy możecie jakoś podnieść mnie na duchu lub poradzić co powinienem zrobić, aby konsekwentnie dążyć do celu? Dzięki. Pa


Treningi dla nowicjusza - dzika - 12-13-2016 03:39 PM

Czyli brakuje ci motywacji chłopie. Na moje powinieneś zrobić sobie zdjęcie, na którym jesteś smutny, niezadowolony ze swojego wyglądu, obok postawić wycinek z gazety mężczyzny wyrzeźbionego i uśmiechniętego, z czasem zamienisz wycinek na własne zdjęcie, gdzie nie masz kompleksów i świetnie wyglądasz.


Treningi dla nowicjusza - idol_nastolatek - 12-13-2016 04:51 PM

Siemka. Myślę, że warto pomyśleć, by wziąć pod uwagę stałą opiekę trenera. Tutaj sobie sprawdź ofertę bodysense.pl/pojedyncze-uslugi.html. Ja kiedyś korzystałem i miałem motywację i nawet chęci.


Treningi dla nowicjusza - nieposkromiona - 12-13-2016 05:02 PM

Cześć. Ja też jestem za tym, aby zatrudnić trenera, który dopilnuje co i jak. Teraz takie treningi są bardzo popularne. Myślę, że jak ma się do pomocy kogoś, kto się na tym zna, to nie będzie większych problemów ze zrucaniem zbędnych kilogramów czy rzeźbieniem ciała.